Izvor: Vesti-online.com, 04.Sep.2018, 23:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Direktorka vrtića angažovala striptizetu za doček dece (VIDEO)
"Shvatam da moja odluka nije bila dobro promišljena i kajem se zbog toga", rekla je smenjena upravnica vrtića u kineskom gradu Šendžen.
Direktorka jednog dečjeg vrtića u kineskom gradu Šendžen dobila je otkaz pošto je organizovala skandalozan doček za upisanu decu i njihove roditelje. Oko 500 mališana starosti od tri do šest godina i njihove roditelje zabavljala je egzotična plesačica.
Oskudno obučena mlada žena izvijala se oko šipke dok su roditelji >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << deci pokrivali oči i napuštali "predstavu".
"Nisam imala loše namere. Plesačica je samo trebalo da stvori ugodnu atmosferu za prvi dan male škole. Shvatam da moja odluka nije bila dobro promišljena i kajem se zbog toga", rekla je smenjena upravnica Lai Rong.
Ona je kasnije pokušala da se opravda i činjenicom da je za decu i roditelje angažovala i džez muzičare, kao i grupu koja izvodi tradicionalne kineske plesove.
Nastavak na Vesti-online.com...







