Daska za VC šolju koja vibrira

Izvor: RTS, 18.Nov.2008, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Daska za VC šolju koja vibrira

Amerikanac iz Misisipija Džoni Henri izumeo je i patentirao dasku za VC šolju na baterije.

Daska za VC šolju može da vibrira, a Džoni tvrdi da ljudima koji imaju problema to u velikoj meri olakšava obavljanje nužde.

"Želeo sam da izmislim nešto neobično. Daska stimuliše i ljudima u toaletu boravak može da učini lakšim i prijatnijim", kaže Džoni.

On je dobio poziv da učestvuje na godišnjem okupljanju izumitelja koji se održava u Las Vegasu. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Tamo je promovisao svoj proizvod i kaže da je već dobio nekoliko ponuda od proizvođača da otkupe izum.

"Prvi put sam učestvovao na jednom ovakvom skupu. Upoznao sam mnogo investitora i saznao kako funkcioniše tržište. Nadam se da ću u dogledno vreme uspeti da unovčim svoj izum.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.