Izvor: Dzungla.org, 05.Okt.2011, 13:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dara: Pevala sam sa prazninom u srcu
Dara Bubamara vratila se na scenu posle pauze koju je napravila zbog smrti majke. Na beogradskom splavu „River' Dara preksinoć nije dozvolila da publika primeti koliko joj majka nedostaje.
- To je bio moj prvi nastup posle majčine smrti. Prošlo je 47 dana, naravno da mi je i dalje teško, gubitak majke je za svakog čoveka veoma stresan. Imam prazninu u srcu, ali život ide dalje... Povukla sam se sa scene jer mi je bilo preko potrebno da prebolim. Ljudi su navikli da budem >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << vesela i energična, nisam htela da me vide tužnu - istakla je Dara posle nastupa koji je prihvatila samo zato što je bio u okviru humanitarne akcije.
- Odazvala sam se pozivu jer je u pitanju humanitarna akcija, rado ću dati prilog da pomognem ljudima kojima je pomoć potrebna - istakla je pevačica.
(Izvor: Press)








