Dadu Topiću pozlilo na bini, prekinuo nastup!

Izvor: Press, 27.Avg.2013, 19:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dadu Topiću pozlilo na bini, prekinuo nastup!

Finalno veče ovogodišnjeg kulturnog leta "Bitfest 2013" u Bitolju bilo je u znaku koncerta rokera Dada Topića, koji je pred više od 2.500 gledalaca neplanirano skraćen zbog zdravstvenih problema iscrpljenog pevača.
Pre toga je izveo nekoliko njegovih poznatih hitova, poput kompozicija "Elizabet", "Da li znaš da te volim", i posebno "Makedonija", podigavši publiku na noge u areni antičkog grada Herakleja. Prema naknadnim informacijama organizatora koncerta na "Bitfestu", potvrđeno je da se Topić oporavio i da mu je najverovatnije pozlilo zbog premora.

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Dado Topić prekinuo nastup jer mu je pozlilo!

Izvor: Telegraf.rs, 27.Avg.2013

Usled zdravstvenih problema, roker je svoj nastup pred oko 2.500 hiljade ljudi bio primoran da skrati i napusti binu, uz izvinjenje prisutima

Nastavak na Telegraf.rs...

Dado Topić prekinuo nastup jer mu je pozlilo!

Izvor: Nezavisne Novine, 27.Avg.2013

BITOLJ - Na zatvaranju "Bitfesta" u Bitolju legendarnom rokeru Dadu Topiću, koji je nastupao pred oko 2.500 ljudi, iznenada se slošilo zbog premora, te je svoj koncert prekinuo uz izvinjenje publici.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.