Izvor: Mondo, 29.Avg.2017, 11:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Da li ste čuli za ovu seriju? (FOTO, VIDEO)
Prvu epizodu gledalo je više od dva miliona ljudi, a iza priče se krije dobro poznato ime!
Britanska nacionalna televizija snimila je seriju po motivima detektivskog romana koji je Dž. K. Rouling napisala pod pseudonimom Roberta Galbrajta.
ON je najbolji Šerlok Holms!
U pitanju su romani o detektivu Kormoranu Strajku "Zov kukavice", "Svilena buba" i "Karijera zločina", adaptirani u ukupno sedam jedočasovnih epizoda.
Ovo niste znali o >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Poarou
Glavna uloga detektiva Strajka, nekadašnjeg ratnog veterana bez jedne noge koji radi u maloj kancelariji u Londonu kao privatni detektiv, poverena je Tomu Burku, prenosi britanska štampa.
Burk je publici poznat iz serija "Rat i mir" i "Musketari", a rekao je da je presrećan zbog uloge jer inače voli romane o Kormoranu Strajku.
Prvi "Galbrajtov" roman objavljen je 2013, a sva tri dela priče bila prva su na "Tajmsovoj" listi bestselera. Ukupno je prodato više od četiri miliona primeraka.
Premijeru "Zova kukavice" u Britaniji je gledalo više od dva miliona ljudi!
Izvor: YouTube








