Da li bi on mogao da vaš uplaši?

Izvor: Mondo, 10.Apr.2015, 19:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Da li bi on mogao da vaš uplaši?

Rajan Gosling će glumiti u rimejku filma "The Haunted Mansion" Giljerma del Tora.

Foto: Screenshot

 "Ukleta vila" je film baziran na atrakciji u Diznilendu, a prethodno je prikazan u komičnoj verziji sa Edijem Marfijem iz 2003. godine.

Del Torov rimejk se očekuje da će da bude dramatičniji, ali se brine i da njegova verzija ne bude previše izmešana sa komedijom originalnog filma.

"Ne pravimo komediju. Pravimo da bude strašno i smešno, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << ali će ono strašno stvarno to i biti", rekao je Giljermo još 2010. godine, kada je prvi put pričao o ovoj ideji.

Što se tiče Goslinga, on je trenutno u pregovaranjima sa Diznijem oko glavne uloge u ovom horor filmu, a ovog vikenda je primećen kako sa rediteljem obilazi "Ukletu vilu" i druge atrakcije po Diznilendu.

Rajan Gosling je svoju karijeru i započeo kao član Diznijevog šoua za decu "Miki Maus Klub" zajedno sa budućim zvezdama Keri Rasel, Kristinom Agilerom, Britni Spirs i Džastinom Timberlejkom.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.