Izvor: Blic, 14.Jun.2008, 08:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
„Counting Crows“ vole naše tenisere
Članovi američkog sastava „Counting Crows", koji će 24. juna na Ušću nastupiti kao predgrupa bendu „The Police", obećavaju sjajnu svirku u Beogradu i publici u Srbiji poručuju da „očekuje neočekivano". Takođe, Džim Bogios, bubnjar grupe, za agenciju Beta je izjavio da je obožavalac srpskih tenisera Novaka Đokovića, Ane Ivanović i Jelene Janković.
- Spisak pesama uvek pravimo pred sam nastup, tako da je on različit svake večeri i zavisi od toga >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << kako smo raspoloženi i šta Adam (pevač grupe, prim.nov.) želi da peva. Ljudi nikada ne mogu dva puta da vide isti nastup - rekao je Bogios koji je dodao da zna mnogo o istoriji Srbije, ali i da nije upoznat sa našom muzičkom scenom, osim što zna da ovde metal bendovi imaju mnogo fanova. Bubnjar grupe „Counting Crows" napominje da je oduševljen igrom srpskih tenisera.
- Đoković neverovatno igra, a bio sam veoma srećan dok sam gledao Anu Ivanović kako osvaja svoj prvi grend slem. Siguran sam da će njih dvoje osvojiti još trofeja. Ne treba zaboraviti ni Jankovićevu - ispričao je Bogios.
Da podsetimo, bend „Counting Crows" se proslavio albumom „August and Everything After", objavljenim 1993, a ove godine su izdali novu ploču „Saturday Nights & Sunday Mornings".







