Čelsi rutinski do nove pobede

Izvor: Dzungla.org, 16.Okt.2011, 19:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U subotnjem večernjem terminu, svoj meč osmog kola Premijer lige odigrali su Čelsi i Everton, a 'plavci' su bez većih problema upisali nova tri boda.

Fudbaleri Čelsija savladali su večeras na 'Stamford Bridžu' ekipu Evertona rezultatom 3:1 i zadržali priključak za vodećim tandemom iz Mančestera na vrhu tabele.
'Plavci' su poveli posle pola sata igre golom Staridža, a pred sam odlazak na odmor, Džon Teri je povisio na 2:0 i praktično omogiućio rutinski >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << posao svom timu u nastavku.
Ramires je u 62. minutu povisio na 3:0, a jedini gol za goste postigao je Velioa u 81. minutu.
Srpski reprezentativac Bane Ivanović odigrao je svih 90 minuta u domaćem timu, na poziciji štopera.
( Izvor: Sportske )

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Dzungla.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Dzungla.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.