Čarli Šin: Patim od bipolarnog poremećaja

Izvor: Blic, 20.Jan.2016, 11:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čarli Šin: Patim od bipolarnog poremećaja

Čarli Šin otkrio je da mu je dijagnostikovan bipolarni poremećaj.

Slavni glumac, koji je u novembru priznao da je HIV pozitivan, u jednoj televizijskoj emisiji progovorio je o zdravstvenim poteškoćama sa kojima se suočava.

On je priznao da mu je nekoliko doktora reklo da smatraju da je bipolaran. Ljudi sa ovim poremećajem pate od ekstremnih promena raspoloženja, a Čarli sada misli da se zbog toga ponašao problematično tokom prethodnih godina.

On je dodao i da trenutno ne uzima nikakve lekove zbog bipolarnog poremećaja, ali da će razmisliti o tome u budućnosti ukoliko bude neophodno.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.