Brena otišla u Tursku, propušta Bobin rođendan! (FOTO)

Izvor: S media, 27.Jul.2011, 03:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Brena otišla u Tursku, propušta Bobin rođendan! (FOTO)

Lepa Brena propustila je rođendan svog supruga Slobodana Živojinovića jer je na poziv vlasnika luksuznog hotela u Turskoj otišla na odmor sa sedam drugarica i rediteljem Dejanom Milićevićem, sa kojim je snimila i spot.

Folk diva Lepa Brena odlučila je da uz novi album svoje fanove obraduje i nizom novih fotografija, ali i spotovima, prenosi Press.

Pevačica provodi dane sa prijateljima u Turskoj i pozira reditelju spota Dejanu Milićeviću za novi video.
>> Pročitaj celu vest na sajtu S media <<
Ona je odsela u hotelu „Amara dolče vita" u Kemeru, u koji je došla na poziv vlasnika hotela, koji je njen veliki obožavalac, a čija usluga je na bazi „ol inkluziva". Lepa Brena je u hotel doputovala sa prijateljicama, zbog čega je propustila rođendan supruga Bobe Živojinovića.

Lepa Brena: Nemam neostvarenih snova!

Novi spot Lepe Brene "Briši me" (VIDEO)

Brena: Na početku karijere zvali me debela!

- Hotel je bajkovit, što će spotu dati posebnu čar. Uživam sa prijateljicama, ali najbolji provod očekujem po povratku kući povodom Bobinog rođendana. Spojila sam lepo i korisno, pa preko dana radim, dok je noć rezervisana za zabavu, kaže Brena.

Ona će se u Kemeru odmarati desetak dana sa sedam prijateljica, ali i fotografom Dejanom Milićevićem, sa kojim na različitim lokacijama snima kadrove za spot. Tako će „sladak život" pevačica „prošarati" snimanjem spota.

Brena je inače u Turskoj velika zvezda. Pesme sa njenog novog CD-a non-stop se vrte na razglasu u hotelu.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.