Izvor: Dzungla.org, 28.Mar.2013, 23:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bon Žovi optužio Stiva Džobsa
ROKER Džon Bon Džovi optužio je pokojnog šefa “Epla” Stiva Džobsa da je ubio muziku preko “ajtjunsa”. “Mrzim da zvučim kao starkelja, ali, sledeća generacija ljudi će govoriti: Džobs je lično odgovoran za ubistvo muzičke industrije. Današnji klinci propuštaju čarobno iskustvo, ono kad staviš slušalice, odvrneš pojačalo do daske, u ruci držiš omot albuma i izgubiš se u muzici. Uživaš u lepoti izbora da džeparac potrošiš na nešto što nisi ni čuo, nego si to poželeo da imaš jer ti se svideo omot”, rekao je pevač za “Sandej tajms magazin”.
Opširnije na Novosti
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Dzungla.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Dzungla.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






