Bil Kozbi ubijen od strane interneta već tri puta ove godine

Izvor: S media, 04.Avg.2010, 19:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bil Kozbi ubijen od strane interneta već tri puta ove godine

Neki internet portali, kao i Vikipedia, juče su proneli vesti da je slavni komičar Bil Kozbi umro. To je već treći put ove godine da je živ i zdrav glumac proglašen mrtvim, što je Kozbija počelo nervirati.

Umesto da opet angažuje svog predstavnika za medije da izda saop[tenje da je živ, Bil Kozbi došao je u CNN-ov šou Lerija Kinga i uznemiren poručio: "Možda bi mi moj psihijatar rekao da ovim postupkom samo hranim ego tog šaljivdžije, ali ja samo želim da poručim njegovim >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << prijateljima da mu kažu da prestane jer više nije smešno!"

Bil Kozbi tako se pridružio podužoj listi slavnih osoba koje je nepoznata osoba na internetu proglasila mrtvim, a uvek se nađe neki portal koji će se 'zakačiti' za tu vest i objaviti je kao istinitu.

Na primer, Tom Kruz je već dva puta poginuo na snimanju na Novom Zelandu, poznata voditeljka Raš Limbaug izgubila je život na Havajima, a slično su okončali Majli Sajrus i Toni Bler. U trci za senzacijama, greške su se događale i respektabilnim medijskim kućama, pa je tako agencija AP objavila smrt glumca Boba Houpa, CNN i Fox News pre vremena su mrtvim proglasili papu Ivana Pavla Drugog, a televizija ABC je 1999. 'ubila' legendarnog bejzbol igrača Džoa DiMađija. Izvor: Dnevnik.hr

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.