Izvor: Mondo, 04.Dec.2017, 14:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Biković: Ma, kakvi "Vikinzi"...
Dok mi gledamo petu sezonu serije, srpski glumac demantuje da mu je bila nuđena uloga u njoj.
Pre nekoliko dana, objavljeno je da je srpski glumac Miloš Biković odbio ulogu u seriji "Vikinzi", istorijskom hitu kanala "History".
NOVI VIKINZI: Vaše mišljenje?
MONDO je pitao Bikovića da li je to tačno, a glumac je demantovao da je zbog gustog rasporeda odbio da se "druži" sa Flokijem, Ragnarovim sinovima i ostalom ekipom.
"Ne znam odakle >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << se pojavila ta priča, možda me je neko pogrešno razumeo, ali nisu mi nudili, barem ne da ja znam," rekao je Miloš za MONDO TV.
Sa Milošem, koji uspešnu karijeru gradi u Rusiji, razgovarali smo o novom filmu "Južni vetar" u kojem igra negativca, i još mnogim drugim temama. Pogledajte prilog sa Milošem u ponedeljak uveče.







