Bijonse dala otkaz ocu

Izvor: S media, 29.Mar.2011, 14:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bijonse dala otkaz ocu

Popularna pevačica dala otkaz ocu uz obrazloženje da su im se "putevi razišli". Nepoznati detalji prekida saradnje. Otac joj je bio menadžer od početka karijere.

Američka pop pevačica Bijonse, dala je otkaz ocu Metjuu Noulsu.

- On će celog života biti moj otac i ja ga jako volim. Zahvalna sam za sve čemu me je naučio, dodala je Bijonse.

Bijonse plavuša!

- Posao je posao, a porodica je porodica. Volim svoju ćerku i jako sam ponosan na >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << to što radi i što je postigla. Radujem se njenim budućim uspesima, poručio je otac.

Nouls je bio Bijonsin menadžer od njenog samog početka, otkako se pojavila na muzičkoj sceni kao pevačica u grupi "Destiny's Child" krajem 90-ih.

Jay-Z i Bijonse opet u duetu (VIDEO)

(Svet)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.