BUNDESLIGA Remi u Volfsburgu – MaxBet Sport

Izvor: 011vodič.com, 23.Sep.2019, 22:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Miroljubivo u gradu “Folksvagena”. Volfsburg i Hofenhajm su sve rešili posle nešto više od pola sata fudbala – 1:1 (1:1).
Na meču Dižon – Marselj, naša kladionica nudi kvotu 5.90 za igru X-2.
Hofenham , koji od početka sezone igra vrlo slabo, poveo je već u šestom minutu. Strelac sjajnog gola bio je reprezentativac Nemačke Sebastijan Rudi.

Tačno pola časa kasnije postignut je konačan rezultat. Strelac je bio Mehmedi, na dodavanje Veghorsta. >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << U nastavku je bolje prilike imao gost, tri puta je uputio udarce u okvir gola, ali brojke na semaforu nisu menjane.