Izvor: 011vodič.com, 18.Avg.2019, 18:06

BUNDESLIGA Kostić asistent, Ajntraht sve rešio za 30 sekundi (VIDEO)

Igralo se tridesetak sekundi u Frankfurtu kada je Filip Kostić “kao rukom” centrirao, a Hintereger atraktivno pogodio mrežu. I, to je bilo sve: Ajntraht – Hofenhajm 1:0 (1:0).
Na meču Osnabrik – Darmštat, naša kladionica nudi kvotu 4.10 za igru 1-1.
Prošlogodišnji Ajntraht, sa Jovićem i Alerom u napadu, nastavio bi da melje rivala. Ovosezonski tim Adija Hitera zadovoljio se ranom prednošću i uspeo da je sačuva do kraja meča.

Prilika je, doduše, >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << bilo. Sjajni Kostić je propustio dve, a njegov projektil iz 29. minuta golman gostiju ne bi ni video. Lopta je otišla za malo pored desne stative.
Filip Kostić je odigrao ceo meč. U startnoj špostavi bio je i Mijat Gaćinović, a zamenjen je u 88. minutu. Dejan Joveljić je utakmicu gledao sa klupe.
Bajer Leverkuzen – Paderborn 3:2 (2:2)
(Bejli 10, Haverc 19, Foland 69 – Mičel 15, Mamba 25)
Borusija Dortmund – Augzburg 5:1 (1:1)
(Alkaser 3, 59, Sančo 51, Rojs 57, Brandt 82 – Niderlehner 1)
Frajburg – Majnc 3:0 (0:0)
(Holer 81, Šmit 84, Valdšmit 89. (pen))
Verder – Fortuna Dizeldorf 1:3 (0:1)
(Egeštajn 47 – Henings 36, Karaman 52, Ajhan 64)
Volfsburg – Keln 2:1 (1:0)
(Arnold 16, Veghorst 60 – Terode 90+1)
Borusija M. – Šalke 0:0 (0:0)
Petak
Bajern – Herta 2:2 (1:2)
(Levandovski 24, 60 penal – Ibišević 36, Grujić 38)

The post BUNDESLIGA Kostić asistent, Ajntraht sve rešio za 30 sekundi (VIDEO) appeared first on Magazin o pop kulturi i zvezdama.