BUNDESLIGA Bajern napunio mrežu Kelna, start “za zatvor” Poltera protiv “farmaceuta”

Izvor: 011vodič.com, 21.Sep.2019, 17:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bajern gazi i u Bundesligi. Doduše, Keln nije ekipa pretiv koje može da se meri kvalitet, ali može da se demonstrira snaga. Bavarci su slavili 4:0, uz crveni karton Ehiziba, pa je Keln meč završio sa desetoricom. Sa igračem manje duel protiv Bajera Leverkuzen susret je završio Union Berlin, čiji je fudbaler Polter startovao “za zatvor”. “Farmaceuti” su slavili, 2:0.
Kladionica MaxBet nudi kvotu 3,80 na pobedu Verdera protiv Lajpciga.
Robert Lavendovski je >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << načeo mrežu Kelna već u trećem minutu. Isti igrač ponovo je podigao na noge pzbliku na “Alijanc areni” u trećem minutu drugog poluvremena. Levandovski je bio najviši u skoku posle kornera.

Kutinjo je pao u kaznenom prostoru gostiju u 59. minutu, što je bio kraj za Ehizibua i prilika da domaćin uveća vođstvo. Iskoristio je Kutinjo, u 62. minutu. Tačku na susret stavio je Perišić golom u 73. minutu.

Bajer iz Leverkuzena je za pet minuta rešio pitanje pobednika. Golovima u 20. i 25. minutu domaćin su upisali sigurnu “trojku”. Oba gola bila su efektna, ali, najviše će se pričati o startu Poltera u 66. minutu, posle čega je fudbaler Union Berlina dobio crveni karton.

BUNDESLIGA, 5. kolo
Bajer L. – Union Berlin 2:0 (2:0)
(Voland 20′ Alario 25)
Bajern – Keln 4:0 (1:0)
(Levandovski 3, 48, Kutinjo 62 (p), Perišić 73)
(Serdar 36, Harit 89 – Onisivo 75)

The post BUNDESLIGA Bajern napunio mrežu Kelna, start “za zatvor” Poltera protiv “farmaceuta” appeared first on Magazin o pop kulturi i zvezdama.

Nastavak na 011vodič.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 011vodič.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 011vodič.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.