Izvor: Nezavisne Novine, 19.Apr.2015, 21:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Anabela sa kćerkom u šetnji
Iako je popularna pjevačica Anabela Atijas nakon porođaja govorila da njena najmlađa kćerka više liči na svog oca, kako odrasta, mala Blanka sve više podsjeća na svoju majku.
Dokaz za to je i fotografija koju je Anabela postavila na društvenim mrežama, na kojoj se vidi da su dvije dame pošle u šetnju gradom.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







