Ana Štajdohar: Hoću još jedan verenički prsten!

Izvor: S media, 31.Jul.2011, 03:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ana Štajdohar: Hoću još jedan verenički prsten!

Venčanja za sada neće biti, ali sigurno će ga organizovati, kad i gde, za Anu Štajdohar i Nikolu Demonju je potpuno nebitno, samo da nije po protokolu i da je daleko odavde. A što se Ane tiče do tada bi je obradovao još jedan verenički prsten.

Muzičko emotivni par Ana Štajdohar i Nikola Demonja u aprilu je najavio svadbena zvona, piše Puls. Nikola je tada izjavio:

- Svadbena zvona će se uskoro oglasiti na nekoj udaljenoj destinaciji, na kojoj bismo >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << voleli da krunišemo našu ljubav. Planiramo da se venčamo u inostranstvu.... Želimo odmor da iskoristimo u avgustu i odemo na more, a pre toga ćemo da ugrabimo nekoliko slobodnih dana, između snimanja emisija Ivana Ivanovića, kako bismo se venčali.

Udala se princeza Zara Filips! (FOTO+VIDEO)

Kim Kardašijan: Svadba za dve hiljade ljudi!

Mlada na venčanju prevarila muža s kumom! (VIDEO)

Pošto nismo zaboravili šta je Nikola rekao, a avgust samo što nije počeo, pitali smo Anu kada i gde će se desiti svečani čin. Evo šta nam je ona rekla:

- Jao, novinari su to nametnuli da mi planiramo venčanje i datum. Zvali su svaki dan i pitali kada je datum. Ne planiramo venčanje, živimo četiri godine zajedno, apsolutno se osećamo kao da smo u braku. OK, nekad ćemo se registrovati. Smislili smo da to bude na nekom lepom putovanju, kad se zadesimo u nekom lepom gradu, da bude potpuno spontano i intimno pre svega, da nije po protokolu i da zeznemo i rodbinu i novinare. Obavićemo to, ali neće se baš bog zna šta promeniti. Ne volimo formalnosti.

Jedina „formalnost“ koju Ana nosi je verenički prsten:

- A što se tiče prstena već tri godine nosim njegov verenički i tu smo probili standard da posle godinu dana vereništva treba da padne i svadba. Ok, neću se žaliti ako padne i još jedan prsten, ali da ga ja izaberem. A što se letovanja tiče, idemo sad u agvustu u Tunis.

Da li će Tunis biti to čarobno mesto na kome će Ana i Nikola potpisati papir, saznaćemo čim se vrate.

Nastavak na S media...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Ana Štajdohar: Ništa od venčanja

Izvor: medio.rs, 31.Jul.2011

Venčanja za sada neće biti, ali sigurno će sedesiti, kad i gde, za Anu Štajdohar i Nikolu Demonju je potpuno nebitno, samo da nije po protokolu i da je daleko odavde. A što se Ane tiče do tada bi je obradovao još jedan verenički prsten.

Nastavak na medio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.