Izvor: Mondo, 21.Mar.2015, 21:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ako kineš, lupiću ti šamar!
Policija traga za muškarcem iz Karlajla, jer udara ljude koji kinu na ulici.
Foto: Guliver/Getty/Thinkstock
Prvi napad se odigrao u ponedeljak kada je žena kinula i osetila iznenadne udarce po glavi od strane sredovečnog muškarca.
U četvrtak je napad ponovljen, ali ovoga puta je žrtva bila "kijačica" od 82 godine, nakon ćega je policija posumnjala u povezanost ova dva slučaja i opisala ove incidente kao rezultat "vrlo čudnog ponašanja".
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<
"Ovo je vrlo neobično ponašanje, koje će ostaviti njegove žrtve zbunjene i uznemirene", izjavio je narednik Gil Čeri, koji radi na slučaju.
"Kada razmislite o tome, baš je ružno tako nešto uraditi, jer svako može da kine u bilo koje vreme i to nije njihova krivica", rekla je Džema Proser, koja je bila svedok napada.
S druge strane, još jedna potencijalna žrtva "masovnog udarača ljudi koji kinu" Nikola Doson, kaže da se ne bi libila da uzvrati.
"Bila sam u kupovini na mestu gde se sve odigralo i zapravo sam trenutno prehlađena. Ukoliko bi me bilo ko udario, jer sam kinula - ja bih to nekog udarila nazad", zaključila je nimalo zabrinuta sugrađanka.
Nadamo se da će policija uskoro ući u trag počiniocu ovih dela, pa će ljudi moći da nastave da kijaju bez bojazni od batina!












