Izvor: Dzungla.org, 16.Nov.2012, 18:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Adrijana Lima: Dovodim ćerke u Beograd
Supruga srpskog košarkaša Marka Jarića kaže da Srbiju obožava i da će, čim mlađa ćerkica malo ojača, porodično doći u Beograd.
Adrijana Lima je u intervjuu za magazin „Story“ rekla da je Srbija podseća na rodni Brazil i da voli otadžbinu svog supruga.
„Volim, volim, volim Srbiju. Tamo je zaista fenomenalno. Obožavam je. Uvek se osećam prijatno i prihvaćeno. Priznajem da me mnogo podseća na Brazil. Ljudi su slični, imamo isti mentalitet, energiju, >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << dopada mi se što su svi društveni i osećajni. A da, obožavam i srpsku hranu.“
Pored toga, Adrijana kaže da će njen dolazak morati malo da sačeka, jer je u septembru rodila ćerku Sijenu, pa ne želi da sa bebom putuje.
„Nedavno sam se porodila i čim ona malo ojača, eto nas u Srbiju. Vidimo se uskoro…“
Adrijana i Marko su pre tri godine prvi put postali roditelji ćerke Valentine.
(Izvor: Mondo)


















