ЕУ шаље Србији 200 медицинских радника

Izvor: 011vodič.com, 15.Jul.2020, 08:56

ЕУ шаље Србији 200 медицинских радника

(Фото: Shutterstock)



Влада Србије, Делегација ЕУ у Србији и Канцеларија УН за пројектне услуге (УНОПС) потписаће данас споразум о ангажовању око 200 здравствених радника.
Они ће у наредном периоду помагати у борби против епидемије ковид 19, саопштило је Министарство >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << за европске интеграције.
Како се наводи, ангажовање здравствених радника биће омогућено средствима Европске уније.
Споразум ће у 12 сати потписати министарка за европске интеграције Јадранка Јоксимовић, шеф канцеларије ЕУ у Београду Сем Фабрици и шефица Канцеларије УН за пројектне услуге Микела Телатин, а догађај ће моћи да се прати путем видео линка.



The post ЕУ шаље Србији 200 медицинских радника appeared first on 011vodic.

Nastavak na 011vodič.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 011vodič.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 011vodič.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.