СПОДОБА Брнаба као ошурена након што је АФП „убо у мету“: То је страшна лаж!

Izvor: 011vodič.com, 23.Jul.2020, 13:43

СПОДОБА Брнаба као ошурена након што је АФП „убо у мету“: То је страшна лаж!

АФП објавио је да је Љубиша Ђурић преминуо од ковид 19 у Земунској болници чекајући на респиратор, а премијерка Ана Брнабић каже да је реч о страшној лажи.
„Страшна је лаж оно што је АФП објавио и о томе ћу говорити на конференцији за медије данас у 15 сати“, рекла је премијерка >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << на питање Тањуга да прокоментарише извештај Франс преса који је пренео Недељник.
АФП је навео да извештај из Земунске болнице показује да је Љубиша Ðурић чекао пребацивање у болнички респираторини центар у коме у том тренутку није било респиратора на располагању, пренео је Недељник.
Љубиша Ðурић је преминуо у Земунској болници 12. априла, а његов син, Петар Ђурић, који је учествовао у демонстрацијама у Београду и постао познат јавности због изјаве „Ћале ово је за тебе“, за Н1 је изјавио да му је отац умро јер у том тренутку у болници јер није било респиратора.
Танјуг


The post СПОДОБА Брнаба као ошурена након што је АФП „убо у мету“: То је страшна лаж! appeared first on 011vodic.

Nastavak na 011vodič.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 011vodič.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 011vodič.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.