Izvor: SandzakPress.net, 13.Jan.2018, 14:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Banjski popust za dijabetičare iz Tutina
Oboljeli od dijabetesa iz opštine Tutin tokom prve polovine ove godine mogu da idu na rehabilitaciju u Medicinski kompleks “Merkur” u Vrnjačkoj banji, uz popust od 10 odsto i refundaciju putnih troškova nakon povratka.
Ovaj projekat realizuje udruženje dijabetičara “Sahar” iz Tutina, u saradnji sa Fondacijom opštine Tutin.
Predsjednik ovog udruženja Sead Reč rekao je radiju Sto plus da je ovo jedinstvena prilika za dijabetičare i članove njihovih porodica.
“U saradnji >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << sa bolnicom ‘Merkur’ u Vrnjačkoj banji dogovorili smo popust od 10 odsto za sve zainteresovane članove, a Fondacija Tutin će refundirati troškove putovanja za sve koji budu iskoristili ove pogodnosti”, rekao je Reč.
Na teritoriji opštine Tutin prema posljednjim podacima ima 2.200 registrovanih dijabetičara, a udruženje “Sahar” broji 550 članova.
izvor: Radiostoplus
Pogledaj vesti o: Vrnjačka Banja
Nastavak na SandzakPress.net...











