Izvor: OkRadio.rs, 03.Dec.2012, 11:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zlato za Davitkovića
Danijel Davitković, član kluba dizanja tegova “Sparte GIM” iz Vranja, na takmičenju u Beloj Palanci podigao je u bendž presu, disciplini snage, 135 kg. i osvojio prvo mesto i zlatnu medalju.Milan Savić, trener “Sparte” GIM kluba, prezadovoljan je učinkom Davitkovića, ali i ostalih takmičara.
- Davitković nastavlja zlatnu seriju osvajanja medalja na prestižnim takmičenjima od strane ostalih takmičara Sparte GIM kluba.
Zlatna medalja plod je njegovog napornog, svakodnevnog rada u teretani, gde s pravom možemo reći da se rađaju novi šampioni Srbije u discipline snage – kaže Savić.
Već polovinom decembra, Danijel Davitković i Igor Jovanović sa trenerom Savićem, idu na međunarodno takmičenje...
Pogledaj vesti o: Vranje











