Zlato za Davitkovića

Izvor: OkRadio.rs, 03.Dec.2012, 11:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zlato za Davitkovića

Danijel Davitković, član kluba dizanja tegova “Sparte GIM” iz Vranja, na takmičenju u Beloj Palanci podigao je u bendž presu, disciplini snage, 135 kg. i osvojio prvo mesto i zlatnu medalju.Milan Savić, trener “Sparte” GIM kluba, prezadovoljan je učinkom Davitkovića, ali i ostalih takmičara.    - Davitković nastavlja zlatnu seriju osvajanja medalja na prestižnim takmičenjima od strane ostalih takmičara Sparte GIM kluba.    Zlatna medalja plod je njegovog napornog, svakodnevnog rada u teretani, gde s pravom možemo reći da se rađaju novi šampioni Srbije u discipline snage – kaže Savić.   Već polovinom decembra, Danijel Davitković i Igor Jovanović sa trenerom Savićem, idu na međunarodno takmičenje...
Pogledaj vesti o: Vranje

Nastavak na OkRadio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.