Izvor: OkRadio.rs, 24.Sep.2014, 14:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zdravstveni centar - zabranjeni grad
Rukovodstvo Zdravstvenog centra u Vranju donelo je više nego skandaloznu odluku da pored „civilnih“ vozila, ulaz u krug Bolnice od četvrtka plaćaju i taksisti. Tako će oni morati da plate 100 dinara prolaz do nekog od odeljenja, bez obzira što se tamo neće zadržavati duže od dva minuta ili što su u vozilu pokretni i nepokretni pacijenti. Taksi prevoznici, ali i gradsko rukovodstvo, najavljuju da ovakvu bahatost direktora Zdravstvenog centra i kompletnog rukovodstva neće dozvoliti, makar slučaj došao i do suda. – U sredu smo obavešteni da ćemo od četvrtka morati da plaćamo ulaz u krug Bolnice. Realizaciju takve...










