Izvor: JužneVesti.com, 18.Dec.2013, 15:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vranje uz Jelenu Simić
Vranjanci u velikom broju preko društvenih mreža pozivaju sve koji mogu da pomognu njihovoj sugrađanki Jeleni Simić (16) koja boluje od retke bolesti za lečenje u nekoj od klinika u SAD, Nemačkoj ili Turskoj.
Pogledaj vesti o: Vranje
Povezane vesti
HUMANI, POMOZITE: Vranjanka Jelena podigla ceo grad na noge!
Izvor: Telegraf.rs, 18.Dec.2013
Jeleni Simić boluje od retke bolesti za čije lečenje treba posetiti kliniku u Nemačkoj, Turskoj ili Americi, pa su Vranjanci u velikom broju preko društvenih mreža pozvali prijatelje da pomognu njoj i njenoj majci
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




