Izvor: S media, 29.Jun.2012, 22:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vranje: Vaspitačica ujela dete
Vaspitačica vranjskog vrtića "Naše dete" Svetlana Vukoslavović ujela je trogodišnju devojčicu J. S. kako bi joj pokazala kako boli kad se deca ujedaju.
U ovoj predškolskoj ustanovi demantuju priču, a majka Olivera Salić kaže za list "Novosti" da je još uvek pod stresom i da je dete ispisila iz vrtića.
Konj utrčao u dvorište vrtića i preskočio dvoje dece!
Počeo upis u vrtiće: Glavobolja za mlade roditelje!
Devojčica >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << podivljala u vrtiću, policija je uhapsila i privela! (VIDEO)
“Ne želim da ja govorim o vaspitačici pošto su mi rekli da je operisana. Moje dete se već duži period žalila na nju. Kada sam videla ujed, bila sam zgranuta. Pitala sam dete šta se desilo i ona mi je rekla da je teta Ceca (tako zove vaspitačicu) ujela i udarila. Ne mogu opisati kako sam se osećala u tom trenutku.”, rekla je Salić.
Majka je sutradan odvela dete u vrtić i odlučila da porazgovara sa vaspitačicom, koja nije negirala da je ujela devojčicu. Navodno je rekla da je htela detetu da pokaže kako boli ujed, a onda je rekla da je to uradila iz milošte, jer je dete bilo agresivno i maltretiralo drugu decu.
“Posle tog razgovora ostavila sam potpuno zdravo dete, a onda su me pozvali i rekli da ono povraća. Odveli smo ga u bolnicu. Lekar u Nišu nam je rekao da je dete u šoku. Ne mogu a da ne mislim šta se desilo toga dana, nakon moje pritužbe, jer sam zdravo dete odvela u vrtić” priča majka Olivera.
Zamenik direktora vrtića, vaspitač Gordana Stančev, ne želi da komentariše incident sa ujedom.
“Dete je toga dana došlo sa aronijom u ustima. To je majka kupila u nekoj prodavnici zdrave hrane, kako bi detetu ublažila alergiju. Devojčica je počela da povraća i mi smo nakon desetak minuta obavestili majku. Nema nikakve krivice vaspitača”, rekla je Stančev.
(Novosti)
Foto: Novosti
Pogledaj vesti o: Vranje
Vranje: Vaspitačica ujela dete
Izvor: B92, 29.Jun.2012
Beograd -- Vaspitačica vranjskog vrtića "Naše dete" Svetlana Vukoslavović ujela je trogodišnju devojčicu J. S. kako bi joj pokazala kako boli kad se deca ujedaju...U predškolskoj ustanovi u ovom gradu demantuju priču, a majka Olivera Salić kaže za "Novosti" da je još uvek pod stresom i da...




