Vranjanac doživeo infarkt, pa udario u drvo

Izvor: OkRadio.rs, 28.Mar.2017, 11:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vranjanac doživeo infarkt, pa udario u drvo

Na raskrsnici Karađorđeve i ulice Save Kovačevića u Vranju u ponedeljak uveče preminuo je Vranjanac Andrija Trajković Macan (39), koji je radio kao taksista. On je, prema navodima policije, u toku vožnje prema Hitnoj pomoći doživeo infarkt i odmah preminuo na licu mesta. Prema navodima policije, nesreća se dogodila u ponedeljak nešto pre 22 časa, a reč je o zadesnoj smrti. Ovaj taksista je praktično preminuo u toku vožnje od posledica infarkta, a potom je vozilo za čijim je upravljačem bio bez kontrole udarilo u stablo drveta na trotoaru.
Pogledaj vesti o: Vranje

Nastavak na OkRadio.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

TUGA U VRANJU: Taksisti (39) srce otkazalo za volanom

Izvor: Kurir, 28.Mar.2017

...Nesreća se dogodila  na raskrsnici Karađorđeve i ulice Save Kovačevića u Vranju u ponedeljak, nešto pre 22 sata..Nesrećni čovek preminuo je od posledica infarkta na licu mesta, a potom je vozilo bez kontrole udarilo u drvo..Kako se saznaje Andrija T je radio kao taksista..(TS)

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.