Uhapšen državljanin Madjarske zbog droge

Izvor: S media, 18.Mar.2010, 13:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen državljanin Madjarske zbog droge

Preševska policija privela je istražnom sudiji državljanina Madjarske Pala Z. (34) zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljeno držanje opojne droge, saopštila je danas policijska uprava u Vranju.

Na graničnom prelazu Preševo 17. marta policija je u torbici, koja je bila u automobilu kojim je Pal Z. upravljao, pronašla oko jedan gram materije za koju se pretpostavlja da je marihuana.

Pal. Z. priveden je istražnom sudiji Osnovnog suda u Vranju, sudske jedinice u Preševu, a istražni sudija je osumnjičenom odredio pritvor do osam dana, navedeno je u saopštenju.
Pogledaj vesti o: Vranje

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.