U Pčinjskom okrugu 91 novoobolelih

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 10.Apr.2021, 11:34

U Pčinjskom okrugu 91 novoobolelih

Prema poslednjim podacima gradskog štaba za vanredne situacije u Vranju, od 397 uzoraka iz Pčinjskog okruga, 91 je pozitivan na korona virus.

Od tog broja 45 je iz Vranja, 10 iz Vladičinog Hana, šest iz Surdulice, pet iz Bosilegrada, 13 iz Bujanovca i 12 iz Preševa, objavljeno je.

U kovid bolnicama ZC Vranje hospitalizovana su 144 pacijenta, od kojih je 135 pozitivno na korona virus i isto >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << toliko ima bronhopneumoniju. Na kiseoniku su 93 pacijenta.

Na bolničko lečenje primljeno je devet pacijenata, a otpušten 21, od toga je jedan transportovan u Kruševac. Trenutno je u kovid bolnicama ZC Vranje 50 slobodnih postelja.
Pogledaj vesti o: Coronavirus

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.