Težak poraz: Dinamo izgubio sa 3:0

Izvor: OkRadio.rs, 22.Maj.2019, 19:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Dinama iz Vranja doživeli su visok poraz na prvom meču baraža za popunu Super lige Srbije od od ekipe superligaša Inđije, retultatom 3:0. Inđija je povela na samom startu utakmice, iz penala koji je u gol u 4. minutu pretvorio Ivica Rogač.   Iako je golman Lakić najpre odbranio udarac sa bele tačke, sudija je tražio ponavljanje penala, kada je napadač Inđije bio precizan.   U 23. minutu igre, domaćin je povećao vođstvo, golom Srđana Dimitrova,   Nedugo zatim, Vranjanci su imali do tada najbolju priliku na meču, kada je Nikola Popović pogodio prečku na golu domaćina.   Treći pogodak za ekipu Inđije postigao je Nikola Dimitrijević u...