Izvor: JUGpress.com, 28.Feb.2022, 19:12
Teško povređen biciklista
VRANJE
U saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila, u subotu, u ataru sela Tibužde nedaleko od Vranja, teške telesne povrede zadobio je biciklista star 75 godina, potvrđeno je u Policijskoj upravi.
Prema nezvaničnim saznanjima biciklista je sa kolovoza skrenuo ka zemljanom bočnom putu, a putničko vozil marke “folksvagen” kojim je upravljao tridesettrogodišni muškarac dolazilo je iz suprotnog smera.
Biciklista je zadobio teške telesne povrede i lekarska >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << pomoć ukazana mu je u Zdravstvenom centru Vranje, ali je zbog težine povreda prebačen u Klinički centar Niš.
Učesnici saobraćajne nezgode su sa područja Vranja.
Po ovlašćenju Osnovnog javnog tužilaštva u Vranju, uviđaj su izvršili pripadnici saobraćajne policije.
Na području Policijske uprave u Vranju prethodnog vikenda registrovano je sedam saobraćajnih nezgoda.
Zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola zadržana je jedna osoba.
I ovo Vam može biti interesantno
Pogledaj vesti o: Vranje






















