Izvor: JužneVesti.com, 18.Okt.2020, 18:32

Svi "južnjaci" osvoji po bod na gostovanjima u Prvoj ligi Srbije

Svi južnjaci osvoji po bod na gostovanjima u Prvoj ligi Srbije

Ukupno tri boda osvojile su ekipe sa juga Srbije u 11. kolu Prve lige Srbije, pa su se sa gostovanja Radnički, Dubočica i Dinamo vratili sa po jednim bodom. Piroćanci su remizirali sa Loznicom (1:1), Dubočica je odigrala bez golova u Pančevu, a najviše će za bodovima žaliti fudbaleri Dinama iz Vranja koji su u poslednjim minutima primili gol i remizirali sa Žarkovom (2:2).
Novo kolo Prve lige Srbije otvorili su u petak,16. oktobra, fudbaleri Loznice i Radničkog - u prvom poluvremenu viđena je ujednačena igra sa obe strane bez pravih prilika za gol, a oba pogotka postignuta su u nastavku ige i oba...

Nastavak na JužneVesti.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.