Sloboda bez kapitena mesec dana: Milekić operisao rame

Izvor: Blic, 24.Avg.2015, 21:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sloboda bez kapitena mesec dana: Milekić operisao rame

Kapiten užičke Slobode Boris Milekić (27) u ponedeljak je uspešno prebrodio operaciju ramena, koju je iziskivala povreda zadobijena u subotu u Vranju.

Sloboda je u drugom kolu Prve lige osvojila tri boda na terenu domaćeg Dinama (1:0), ali je i na neko vreme ostala bez komandatna odbrane. U 36. minutu kapiten „crveno-crnih“ je iznet na nosilima.

- U punom trku sam uklizao i izbacio loptu u aut, ali mi je protivnički igrač pao rame. Odmah su me odveli >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << u vranjansku bolnicu gde je ortoped utvrdio su pokidani ligamenti koji „drže“ ključnu kost“ i kazao da je operacija neminovna. Isto to rekli su mi juče lekari u Užicu pošto su videli snimak povređenog ramena, - priča za „Blic“ Boris Milekić iz bolesničke postelje.

Prve prognoze su da će odsustvovati najmanje tri – četiri kola.

- Sledi mi mirovanje, pa lagane vežbe, tek onda mogu u pun ritam. Teško će mi pasti odsustvo sa terena, ali protiv više sile se ne može - poručuje kapiten Slobode.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.