Izvor: JUGpress.com, 16.Jan.2025, 09:26
Šetnja u Vranju u petak, 17. januara
VRANJE
Mladi s juga pozivaju na šetnju u Vranju u petak, 17. januara, okupljanje u 16. sati.
“Lako je biti u Beogradu, među desetinama hiljada ljudi, ali pokazati stav u Vranju i drugim manjim mestima je južnjaštvo.
Petak se bliži, a kako smo prethodnog petka najavili, nastavljamo sa okupljanjima svakog petka. Ovaj petak rezervišite za 16:00 časova na poznatoj lokaciji: MAPICA GRADA KOD NAŠEG ČIKA MITKETA! Spomenik podignut oslobodiocima >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << Vranja 1903. godine sada, 2025. godine, simbolizuje našu borbu za oslobođenje sistema. Mi smo živi spomenik – mi smo oslobodioci sistema.
Nakon 15 minutnog odavanja pošte stradalima padom nadstrešnice u Novom Sadu 1.novemba, prošetaćemo centrom grada. Bukom želimo da probudimo uspavane i nezainteresovane, zbog toga ponesite pištaljke, trube…
Zahtevi studenata nisu ispunjeni, a dok oni kupuju vreme, mi širimo istinu i borimo se za pravdu.
Nestranačko okupljanje, bez ikakvih obeležja!
Ruke su im krvave! poručuju Mladi s juga.
I ovo Vam može biti interesantno
„Lako je u Beogradu, pokazati stav ovde je južnjaštvo“ – I ovog petka 15-minutna tišina u Vranju, pa bučna šetnja
Izvor: JužneVesti.com, 16.Jan.2025
„Lako je biti u Beogradu, među desetinama hiljada ljudi, ali pokazati stav u Vranju i drugim manjim mestima je južnjaštvo“, ovako grupa „Mladi s juga“ poziva sugrađane da u petak, 17. januara od 16 sati kod „Mapice“ prvo zastanu na 15 minuta kako bi odali počast žrtvama u Novom Sadu,...












