Roma otpočela sa takmičenjem

Izvor: OkRadio.rs, 09.Sep.2014, 13:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vranje – Novoosnovani klub Roma iz Vranja, za koju igraju većina igrača romske nacionalnosti, odigrao je svoju prvu zvaničnu utakmicu, na pomoćnom terenu Pamučnog kombinata Jumko, protiv ekipe Mladosti iz Bosilegrada i izgubio, sa 3:1. Prema izveštačima fudbaleri Rome, uprkos porazu, nisu se obrukali, prikazali su borbenu igru, ali je bilo primetno da su još uvek neuigrani. Iskusnija ekipa Mladosti znalački je došla do pobede. Golove za goste postigli su: Trajkov u 19, Vladimirov u 40. i 67. minutu, a za Romu Ćerimović u 46. minutu. Utakmicu je sudila sudijska trojka iz Vladičinog Hana: Miloš Tasić, Ilija...
Pogledaj vesti o: Vranje

Nastavak na OkRadio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.