Recko PRESREĆAN, Aničić se oseća BEDNO

Izvor: OkRadio.rs, 20.Apr.2019, 20:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Recko PRESREĆAN, Aničić se oseća BEDNO

Treneri Dinama iz Vranja i beogradskog Voždovca, Dragan Antić Recko i Dragan Aničić, veoma su zadovoljni atmosferom na utakmici 2. kola plej-auta, ali su izrazili i različita osećanja prikazanim fudbalom. U utakmici koja je u subotu popodne odigrana na stadionu Jumka, Dinamo je slavio minimalnim rezultatom 1:0.   Prvi čovek vranjskog kluba, Dragan Antić Recko je čestitao svojim fudbalerima na zasluženoj pobedi i na prikazanoj borbenosti.   - Mogli smo da rešimo utakmicu u prvom poluvremenu, imali smo tri-četiri stopostotne šanse Dimitrova i Mitrovića, ali nismo uspeli da damo više golova.   Znajući koliko vredi ekipa Voždovca, pribojavao sam se do zadnje sekunde da ne napravimo...

Nastavak na OkRadio.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.