Izvor: OkRadio.rs, 20.Apr.2019, 20:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Recko PRESREĆAN, Aničić se oseća BEDNO
Treneri Dinama iz Vranja i beogradskog Voždovca, Dragan Antić Recko i Dragan Aničić, veoma su zadovoljni atmosferom na utakmici 2. kola plej-auta, ali su izrazili i različita osećanja prikazanim fudbalom. U utakmici koja je u subotu popodne odigrana na stadionu Jumka, Dinamo je slavio minimalnim rezultatom 1:0. Prvi čovek vranjskog kluba, Dragan Antić Recko je čestitao svojim fudbalerima na zasluženoj pobedi i na prikazanoj borbenosti. - Mogli smo da rešimo utakmicu u prvom poluvremenu, imali smo tri-četiri stopostotne šanse Dimitrova i Mitrovića, ali nismo uspeli da damo više golova. Znajući koliko vredi ekipa Voždovca, pribojavao sam se do zadnje sekunde da ne napravimo...













