Prve trojke vantelesnom oplodnjom

Izvor: OkRadio.rs, 02.Sep.2014, 12:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prve trojke vantelesnom oplodnjom

Prve trojke začete vantelesnom oplodnjom rođene su u Vranju. Srećni roditelji godinama su pokušavali da prošire porodicu, ali su na kraju uz pomoć Grada vantelesnom oplodnjom dobili tri zdrava dečaka. Član Gradskog veća zadužen za zdravstvo Aleksandar Stajić (SDPS) kaže da je vest o rođenju trojki obradovala sve u gradskoj upravi i da će lokalna samouprava nastaviti da finansira vantelesnu oplodnju. Kako kaže, Gradsko veće je na poslednjoj sednici donelo novu odluku koja podrazumeva finansiranje dva pokušaja vantelesne oplodnje kod jednog bračnog para. – Do sada su parovi mogli da iskoriste našu pomoć za jedan pokušaj, a...

Nastavak na OkRadio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.