Prvacima uplaćeno po 5 000 dinara

Izvor: juGmedia, 14.Okt.2013, 18:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prvacima uplaćeno po 5 000 dinara

VRANJE – Na tekuće račune roditelja čija su deca pošla u prvi razred osnovnih škola na teritoriji Vranja danas je počela  uplata po 5.000 dinara. Reč je o odluci gradskog veća koja je doneta početkom septembra, ali je zbog procedure isplate i formiranja spiskova, kao i činjenice da neki od roditelja nisu imali otvorene tekuće račune realizacija počela tek danas.

 „Direktori osnovnih škola su kompletirali spiskove i čim su to uradili dao sam nalog da se >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << roditeljima đaka prvaka isplati po 5.000 dinara. Lokalna samouprava i naredne godine planira da novčano pomaže učenike koji polaze u prvi razred“, izjavio je gradonačelnik Antić. Ove godine u prvi razred upisano je 865 učenika, sa teritorije grada.

(Kraj)iva
Pogledaj vesti o: Vranje

Nastavak na juGmedia...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.