Performans sindikata ispred vranjskog Geoksa

Izvor: JužneVesti.com, 19.Okt.2016, 16:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Performans sindikata ispred vranjskog "Geoksa"

Udruženi sindikati Srbije “Sloga“ iz Beograda, u znak podrške radnicima vranjske fabrike, organizovaće u četvrtak u podne ispred fabrike “Geox“ performans “Pelene su zaštitna odeća“.

Ovom performansu, kako je najavljeno, prisustvovaće sindikalni aktivisti iz više gradova u Srbiji, a prisutnima će se obratiti Željko Veselinović, predsednik Udruženih sindikata “Sloga“.

Sindikalisti >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << su pozvali Vranjance, članove porodica radnika “Geoxa“, sve nezaposlene, članove drugih sindikata, mlade i sve hrabre i slobodoumne, da im se pridruže u ovom, kako kažu, “činu solidarnosti i podrške ugnjetenim i zlostavaljanim radnicima “Geoxa“.

Podsećamo da su ranije sindikalisti najavili seriju protesta koji će početi u Vranju, a planirano je da budu održani i u Nišu.

Nastavak na JužneVesti.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.