Pehari u rukama VRANJSKIH MARATONACA

Izvor: OkRadio.rs, 25.Sep.2017, 09:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vranje - Vranjski maratonci su ovog vikenda učestvovali na dve trke, a na jednoj od njih osvojili su dva prva mesta. Prva trka je bila ultramaraton u Prilepu u Makedoniji a druga polumaraton u Boru. U Boru su Vranjske maratonce predstavljali Mirko Đorđevic, Dejan Katančević, Dragan Bojović i Ivan Stanković. Dragan Bojović je osvojio prvo mesto u starosnoj kategoriji od 56 do 60 godina, dok je Ivanu Stankoviću pripalo  prvo mesto u starosnoj kategoriji od 40 do 45 godina. Stanković je u generalnom plasmanu osvojio peto mesto. U Prilepu je za Vranjske maratonce trčao je Siniša Stanković...