Izvor: OkRadio.rs, 02.Dec.2014, 09:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pandice pobedile u derbiju
Vranje - Odbojkašice Pande pobedile su ekipu Lebana, sa 3:0 u derbiju 7. kola Mol Leskovac.
Pande su tako prestigle glavnog konkurenta u borbi za prva dva mesta koja vode u baraž za drugu ligu.
- U prelepoj atmosferi pred prepunim tribinama u maloj sali Medicinske škole, naše mlade odbojkašice su jos jednom pokazale raskošan talenat pod dirigentskom palicom trenera Đorđevića i Trajkovića - kaže Oliver Tončić, predsednik kluba.
U narednom kolu OK Panda igra gradski derbi sa ekipom Mladosti u subotu u sali Medicinske škole sa početkom u 15 časova.
...
Pogledaj vesti o: Vranje
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












