Izvor: OkRadio.rs, 29.Jul.2015, 11:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PROTEST: Stečajnom milioni, radnicima obećanja (FOTO)
Grupa od oko pedesetak bivših radnika Preduzeća za puteve u Vranju, uz pištaljke, transparente i ručnu sirenu za uzbunjivanje, protestovala je u sredu ispred zgrade vranjskog Višeg suda.
Oni negoduju zbog, kako kažu, „iritirajućeg ponašanja stečajnog upravnika Branka Mitića“.
– Prošlo je već sedam meseci od kada je Preduzeće za puteve izašlo iz bankrota i privatizovano. Kolege koje su ostale da rade imaju posla i želimo im sve najbolje i da preduzeće bude ono što je nekad bilo.
Na drugoj strani smo mi koji smo ostali bez posla po osnovu tehnološkog viška i koji ne možemo da ostvarimo pravo...
Pogledaj vesti o: Vranje


















