Izvor: OkRadio.rs, 06.Okt.2015, 08:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
POLJANICA: Rekonstrukcija Doma kulture
Posle više od 30 godina od osnivanja, počela je rekonstrukcija seoskog Doma kulture u Golemom Selu. Zanimljivo je da u ovom poslu ne učestvuje lokalna samouprava, nego se on radi parama MZ Golemo Selo i trenutnog korisnika Doma, trgovinske radnje “Bumerang” . Grad Vranje je pomogao radnom snagom jer je poslao svoje majstore, molere. Po rečima predsednika MZ Lazara Stanojkovića, za krečenje, malterisanje, sanaciju krova i unutrašnje sređivanje biće utrošeno oko 150.000 dinara. Inače zgrada Doma kulture je imala više namena, nekada je u njoj radio pogon “Jumko P”, a sadase tu nalaze i Mesna kancelarija i...












