Izvor: Sportske.net, 23.Sep.2020, 22:03

PLS - Kabel i Radnički ne posustaju, kolo u znaku Marka Mirića!

Večeras odigrane sve utakmice sedmog kola Prve lige Srbije.
Vodeći tandem, novosadski Kabel i kragujevački Radnički nastavljaju sa pobedama u Prvoj ligi Srbije.
U sedmom kolu, ekipa Kabela je na svom terenu savladala Dinamo iz Vranja sa 2:1 i tako zadržala maksimalan učinak od početka sezone. Novaković je u 34. minutu doveo Novosađane u vođstvo, izjednačio je Tumbas u 64, a sva tri boda domaćinu obezbedio je Karać samo minut kasnije, postavivši konačnih 2:1.
Istim rezultatom je i kragujevački Radnički stigao do svoje pete uzastone pobede. Bio je to duel imenjaka na ''Čika Dači'', gde je gostovao Radnički iz Pirota, koji je...
Pogledaj vesti o: Kragujevac