Izvor: OkRadio.rs, 30.Dec.2017, 10:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PETROVIĆ: Godina stabilizacije NOVOG DOMA
Direktor “Novog doma” iz Vranja Goran Petrović ocenjuje da je 2017. godina bila ključna za stabilizaciju i poslovanje ovog preduzeća na realnim osnovama.
Petrović za narednu godinu najavljuje nove investicije I poboljšanje usluga za sve korisnike.
OK RADIO: Kako ocenjujete godinu koja je na izmaku iz ugla poslovanja “Novog doma”?
PETROVIĆ: Rukovođenje preduzećem preuzeli smo aprila 2017 godine u dosta lošem stanju.
Finansijsku situaciju u preduzeću karakterisala su velika dugovanja preduzeća za nabavljene energente prema dobavljačima i velika nenaplaćena potraživanja za izvršene uslugu, isporuku toplotne energije.
Organizacija preduzeća je bila loša, na organizacionim i rukovodećim mestima...
Pogledaj vesti o: Vranje





