Niko ne plaća grejanje!

Izvor: OkRadio.rs, 24.Sep.2014, 09:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Niko ne plaća grejanje!

Dugovanja korisnika daljinskog grejanja u Vranju u ovom času 140 miliiona dinara! Iz „Novog doma“ napominju da muku muče sa naplatom svoje usluge i da fizička lica preduzeću duguju 45, a pravna lica 95 miliona dinara. - Imamo utuženja za dug od oko tri miliona dinara. Tu je oko 50 korisnika koji od Nove godine ništa nisu plaćali, ali naplata i izvršenje ide sporo. Pokušavamo da reprogramom dugovanja izađemo u susret korisnicima, da nađemo zajedničko rešenje -  kaže Nebojša Radulović, direktor „Novog doma“. Prema njegovim rečima i pored problema u naplati grejna sezoona neće biti dovedena u pitanje.
Pogledaj vesti o: Nova godina

Nastavak na OkRadio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.