Izvor: OkRadio.rs, 24.Sep.2014, 09:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Niko ne plaća grejanje!
Dugovanja korisnika daljinskog grejanja u Vranju u ovom času 140 miliiona dinara!
Iz „Novog doma“ napominju da muku muče sa naplatom svoje usluge i da fizička lica preduzeću duguju 45, a pravna lica 95 miliona dinara.
- Imamo utuženja za dug od oko tri miliona dinara. Tu je oko 50 korisnika koji od Nove godine ništa nisu plaćali, ali naplata i izvršenje ide sporo.
Pokušavamo da reprogramom dugovanja izađemo u susret korisnicima, da nađemo zajedničko rešenje - kaže Nebojša Radulović, direktor „Novog doma“.
Prema njegovim rečima i pored problema u naplati grejna sezoona neće biti dovedena u pitanje.
Pogledaj vesti o: Nova godina



