Možemo i MORAMO da sami brinemo o NAPUŠTENIM PSIMA

Izvor: OkRadio.rs, 14.Feb.2018, 01:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Možemo i MORAMO da sami brinemo o NAPUŠTENIM PSIMA

Predstavnici udruženja ljubitelja životinja iz Vranja održali su u utorak ispred Gradske uprave protest protiv odluke gradskih vlasti da posao zbrinjavanja napuštenih pasa sa teritorije grada povere „Aveniji MB“ iz Beograda. Protest su predvodili aktivisti udruženja “Borba za život”, uz podršku udruženja “Najbolji prijatelj”, “Zaštita, pomoć i udomljavanje životinja” i nacionalne organizacije “Koalicija za život”. Protest je usledio nakon odluke gradske komisije prihvati jedinu ponudu “Avenije MB” za ovaj posao, čija je vrednost procenjena na 4,5 miliona dinara sa PDV-om. Iz udruženja smatraju da je ovaj novac dovoljan da se u Vranju napravi adekvatno prihvatilište. - Grad ima...

Nastavak na OkRadio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.