Izvor: OkRadio.rs, 23.Sep.2014, 10:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mladostašice na Jagodinu
Vranje - Odbojkašice Mladosti pobedile su u 2. kolu Kupa-a Srbije ekipu ŽOK Leskovac, sa 3:0 i obradovale preko 100 svojih vernih navijača.
Naredni protivnik je ekipa Jagodine koja je ove godine postala član Prve lige.
- U izuzetno kvalitetnoj utakmici naše odbojkašice savladale su još jednog protivnika u Sportskoj hali u Vranju. Posle ekipe ŽOK Vranje, koja je savladana prošlog vikenda sa 3:1, savladana je i izuzetno jaka ekipa Leskovca koja će ove godine biti glavni pretendent za ulazak u Prvu ligu. Dokazali smo svoj kvalitet i zasluženo igramo pulufinale Kupa-a.
Pitanje je gde ćemo igrati sledeći meč...
Pogledaj vesti o: Leskovac, Jagodina










