Mladostašice na Jagodinu

Izvor: OkRadio.rs, 23.Sep.2014, 10:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mladostašice na Jagodinu

Vranje - Odbojkašice Mladosti pobedile su u 2. kolu Kupa-a Srbije ekipu ŽOK Leskovac, sa 3:0 i obradovale preko 100 svojih vernih navijača. Naredni protivnik je ekipa Jagodine koja je ove godine postala član Prve lige. - U izuzetno kvalitetnoj utakmici naše odbojkašice savladale su još jednog protivnika u Sportskoj hali u Vranju. Posle ekipe ŽOK Vranje, koja je savladana prošlog vikenda sa 3:1, savladana je i izuzetno jaka ekipa Leskovca koja će ove godine biti glavni pretendent za ulazak u Prvu ligu. Dokazali smo svoj kvalitet i zasluženo igramo pulufinale Kupa-a. Pitanje je gde ćemo igrati sledeći meč...
Pogledaj vesti o: Leskovac,   Jagodina

Nastavak na OkRadio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.